Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Zelmer ZCK1176X (CK1004) Czajnik elektryczny

By 15:20:00 , , , ,

Ten elegancki czajnik jest innowacyjnym urządzeniem w swojej klasie. Jest on wyposażony w bazę, która pozwala ustawić 5 różnych temperatur podgrzania wody: 40°C, 60°C, 80°C, 90°C i 100°C, dzięki czemu optymalnie zaparzysz różne rodzaje herbat, kaw i szybko przygotujesz odpowiednio ciepłe napoje dla dzieci. Bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu jest też funkcja podtrzymywania temperatury – woda w czajniku będzie w wybranej przez Ciebie temperaturze. O zagotowaniu wody, czajnik poinformuje sygnałem dźwiękowym.

Filtr antyosadowy, który znajduje się w dzióbku czajnika, zatrzymuje kamienny osad. Filtr łatwo zdemontować i umyć pod bieżącą wodą.


Wskaźnik poziomu wody informuje, ile wody jest w czajniku. Dzięki niemu nie będzie już problemu z pustym czajnikiem.


Automatyczny wyłącznik to mechanizm wyłączający czajnik po doprowadzeniu wody do wrzenia. Dzięki niemu nie musisz kontrolować momentu zagotowania się wody. Ponad to możesz zaprogramować temperaturę, do której ma być podgrzana woda.


Dzięki obrotowej podstawie ustawisz czajnik w dowolnym kierunku, zapewni to wysoki komfort użytkowania.


Czajnik ZELMER wykonany jest ze stali szlachetnej. Dzięki temu dłużej będzie służył przy zachowaniu stylowego wyglądu.


Schowek na przewód zasilający zapewni komfort użytkowania i przechowywania urządzenia. Dzięki niemu dostosujesz długość przewodu do Twoich potrzeb.

Zelmer to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce. Jesteśmy w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności: aż 93% klientów jest zadowolonych z użytkowania Naszych wyrobów i tyle samo poleciłoby markę Zelmer znajomym.

Linia 
Nie
Kolor 
Inox
Gwarancja 
24 miesiące

Fizyczne

Pojemność 
1.7
Zatrzaskiwana pokrywa 
tak
Filtr 
Tak
Grzałka 
Ukryta
Obrotowa podstawa 
tak
Inne 
Zakres regulacji temperatury: 40, 60, 80, 90 i 100 st. C

Techniczne

Moc grzałki [W] 
2200
Dodatkowe funkcje 
Regulacja temperatury , Podtrzymywanie ciepła , Pokrywa otwierana przyciskiem , Wyświetlacz LCD temperatury , Sygnał dźwiękowy zagotowania wody
Chowanie przewodu 
Schowek na przewód
Zabezpieczenia 
Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu
Konstrukcja 
Otwarta rączka


GDZIE KUPIĆ

Źródło: zelmer.pl , maxmix24.pl0 komentarze