Nowości AGD

Wiadomości z rynku AGD, poradniki zakupowe, testy sprzętu, rankingi najlepszych produktów - wszystkie informacje na temat AGD

Electrolux EEWA7800 Czajnik elektryczny

By 16:44:00 , , , ,

Czajnik elektryczny z kolekcji Expressionist. Znajdziesz w programie "Tajemniczy składnik".

Kolekcja Expressionist została zaprojektowana, aby inspirować do uzyskiwania optymalnych efektów. Pięć urządzeń kuchennych o doskonałym wzornictwie i innowacyjnych funkcjach zapewnia idealne efekty gotowania.
Pięć programowanych ustawień temperatury umożliwia wybór najbardziej optymalnego z nich: 80°C dla zielonej herbaty, 85°C dla białej herbaty, 90°C dla herbaty ulung, 95°C dla kawy oraz 100°C dla czarnej herbaty i herbat ziołowych, a także potraw typu instant. Rzeczywista temperatura wody podczas podgrzewania jest pokazywana na wyświetlaczu LCD.

Nie martw się o bezpieczeństwo. Ten czajnik jest wyposażony w potrójną funkcję samoczynnego wyłączenia, która działa w trzech sytuacjach: gdy zagotuje się woda, gdy czajnik zostanie podniesiony z podstawy oraz w przypadku, gdy nie ma w nim wody (dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu przed wygotowaniem).
Nie lubisz długo czekać na filiżankę herbaty? Funkcja OneCup Turbo w czajniku z kolekcji Expressionist umożliwia zagotowanie 200 ml wody w ciągu mniej niż 60 sekund. To akurat tyle czasu, ile potrzeba na przygotowanie filiżanki i wybór smaku herbaty.
Niezależnie od tego, czy masz w planach herbatę we dwoje czy niedzielny podwieczorek dla rodziny – możesz liczyć czajnik elektryczny do gotowania wody Electrolux z kolekcji Expressionist o pojemności 1,7 litra.

Specyfikacja:
Moc [W]2400
Obudowastal nierdzewna
Akcent kolorystycznylukrecja
Całkowita długość kabla [m]0,75
Schowek na kabeltak


GDZIE KUPIĆ


źródło: electrolux.pl


0 komentarze